Bajka dla szkół online

Interaktywne warsztaty na żywo

Jeśli nie możecie nas odwiedzić, my odwiedzimy Was – wirtualnie:) Spotkanie z legendarnym doktorem Paj-Chi-Wo i Wielkim Elektronikiem (nawet przez internet) na długo pozostanie w pamięci dzieci! Zapraszamy szkoły i przedszkola na wyjątkowe zajęcia prowadzone na żywo z Bajki Pana Kleksa. Łączymy naukę z zabawą niezależnie od miejsca.
  • zajęcia prowadzone online zarówno w szkole, przedszkolu jak i w domu
  • 2 pakiety do wyboru
  • tematyka dostosowana do wieku dzieci
  • dzieci aktywnie uczestniczą w zajęciach
  • w procesie twórczym wykorzystujemy przedmioty dostępne w każdym domu

Rezerwacje oraz więcej informacji:

Katarzyna Hoffmann tel. +48 668121790 grupy@bajkapanakleksa.pl

WARSZTATY Z NAUKOWCEM + ZAJĘCIA Z EKOSZTUKI

Warsztaty naukowe z Doktorem Paj-Chi-Wo lub Wielkim Elektronikiem obejmują kreatywne zajęcia z dziedziny astronomii, chemii czy nauk przyrodniczych. Połączenie z naukowcem na żywo pozwala na zadawanie pytań, wspólną obserwację i poszukiwanie odpowiedzi. Dzieci aktywnie wykorzystają przedmioty dostępne w każdym domu.

Podczas zajęć z ekosztuki połączymy przyjemne z pożytecznym i wykorzystamy przedmioty,
których celem mógł być tylko kosz…Nadamy drugie życie odpadom, jednocześnie pomagając towarzyszom naszego życia tworząc np. ekologiczne karmniki dla zwierząt, domki dla owadów lub piękne domowe ozdoby.

czas trwania zajęć: 2 x 45 min

cena: 400 zł/ klasa

WARSZTATY Z NAUKOWCEM LUB ZAJĘCIA Z EKOSZTUKI

Do wyboru warsztaty naukowe z doktorem Paj-Chi-Wo, Wielkim Elektronikiem lub artystyczne zajęcia z ekosztuki. Podczas połączenia na żywo przez internet dzieci niezależnie od miejsca przebywania będą świetnie się bawić jednocześnie zdobywając nowe umiejętności.

czas trwania: 45 min

cena: 250 zł/klasa