BiletKUP BILET BiletSKLEP

Program półkolonii w lipcu

5-dniowe turnusy:

  • 4 – 8 lipca
  • 11 – 15 lipca
  • 18 – 22 lipca
  • 25 – 29 lipca
  • miejsce półkolonii: Bajka Pana Kleksa, Katowice, ul. Porcelanowa 23 (Fabryka Porcelany)

Zapisy na półkolonie dla dzieci:

+48691058333 sylwia@bajkapanakleksa.pl   *liczba miejsc ograniczona.

Turnusy od 4 do 29 lipca

PONIEDZIAŁEK – Śladami Szpaka Mateusza

Czas poznać nowych kolegów oraz samego Ambrożego Kleksa i bajkowe postacie! Integracja i zwiedzanie ekspozycji pod okiem Profesora, a popołudniu Wielkie Podchody na terenie Fabryki Porcelany! Dzieci na początek półkolonii zobaczą jak wygląda Bajka Pana Kleksa w Katowicach.

WTOREK – Na wyspach

Podróż statkiem do Bajdocji, tworzenie bezludnej wyspy i spotkanie z piratami! Brzmi ciekawie, prawda? To będzie dzień pełen wrażeń i kreatywnych zajęć! Rodzice z pewnością zostaną powitani radosnym okrzykiem „Arr!”.

ŚRODA – W kuchni Pana Kleksa

Dzieci dowiedzą się, jak praktycznie wykorzystać wiedzę podczas gotowania w kuchni Pana Kleksa. Wezmą udział w warsztatach z kuchni molekularnej, stworzą własny talerz oraz spróbują odpowiedzieć na odwieczne pytanie „Jako czy kura?”.

 

CZWARTEK – Ahoj Przygodo!

Z samego rana całą grupą wyruszymy na wycieczkę do Muzeum Światła i Koloru – Funzeum gdzie sztuka i nauka spotykają się z dobrą zabawą! Następnie odwiedzimy naszych przyjaciół z Kolejkowa aby podziwiać świat w miniaturze. Wrażeń na pewno nie zabraknie!

PIĄTEK – Aktywni i kreatywni

Nauka pełną parą! Piątek to idealny dzień na spotkanie z Wielkim Elektronikiem i udział w naukowych warsztatach! Aby uczcić koniec turnusu zjemy pizzę w katowickim Prodiż Bistro, gdzie znajduje się najwyższy komin do wypieku. Uroczyste wręczenie dyplomów i pokaz talentów będą zwieńczeniem półkolonii.