Program półkolonii w lipcu

5-dniowe turnusy:

  • 28 czerwca- 2 lipca
  • 5 – 9 lipca
  • 12 – 16 lipca
  • 19 – 23 lipca
  • 26 – 30 lipca

Zapisy na półkolonie:


+48691058333
sylwia@bajkapanakleksa.pl

*liczba miejsc ograniczona.

Turnusy od 28 czerwca do 30 lipca

PONIEDZIAŁEK – Witajcie w naszej Bajce

Czas poznać nowych kolegów oraz samego Ambrożego Kleksa i bajkowe postacie! Integracja i zwiedzanie ekspozycji pod okiem Profesora, a popołudniu mnóstwo artystycznych atrakcji – warsztaty teatralne i ekosztuka!

WTOREK – Lot w eko-kosmos

Naukowe warsztaty astronomiczne pod okiem Doktora Paj-Chi-Wo obudzą w dzieciach pasję poznawania świata. Nie zabraknie aktywizujących zajęć na świeżym powietrzu oraz kreatywnych warsztatów plastycznych o tematyce ekologicznej.

ŚRODA – W kuchni Pana Kleksa

Podróż statkiem do Bajdocji, odwiedziny w kuchni Pana Kleksa i próbowanie jadalnych farbek, a do tego warsztaty ceramiczne z Porcelaną Bogucice i tworzenie kubków z Panem Kleksem. Brzmi ciekawie, prawda? To będzie dzień pełen wrażeń i nowych smaków!

CZWARTEK – Z kulturą za Pan Kleks

O czym marzy Twoje dziecko? Kim chce zostać w przyszłości? Podczas warsztatów przyrodniczych, muzycznych i odwiedzin w Abecji – krainie Królowej Aby, dzieci poznają zawody, dowiedzą się, kto żyje w morskich głębinach i jak stworzyć zabawkę – bohatera ulubionej bajki metodą upcyklingu.

PIĄTEK – Aktywni i kreatywni

Stworzymy lasy w słojach, nauczymy się podstaw kodowania, zjemy pizzę w Prodiż Bistro, ale to nie koniec niespodzianek. Zajęcia sportowe pod okiem profesjonalnego trenera nauczą zdrowych nawyków, a pokaz eksperymentów naukowych oraz uroczyste wręczenie dyplomów będą zwieńczeniem półkolonii.