BiletKUP BILET BiletSKLEP

Program półkolonii w sierpniu

5-dniowe turnusy:

  • 1 – 5 sierpnia
  • 8 – 12 sierpnia
  • 15 – 19 sierpnia
  • 22 – 26 sierpnia
  • miejsce półkolonii: Bajka Pana Kleksa, Katowice, ul. Porcelanowa 23 (Fabryka Porcelany)

 

Zapisy na półkolonie:

+48691058333 sylwia@bajkapanakleksa.pl *liczba miejsc ograniczona.

Turnusy od 1 do 26 sierpnia

PONIEDZIAŁEK – Gdzie jest Bebok?

Czas poznać nowych kolegów oraz samego Ambrożego Kleksa i bajkowe postacie w katowickiej Fabryce Porcelany! Integracja i zwiedzanie ekspozycji pod okiem Profesora, a popołudniu czas na grę detektywistyczną „Śladami Beboka”.

WTOREK – Eko jest cool!

Bebok pobudzi wyobraźnię dzieci do kreatywnych, ekologicznych działań. Dowiemy się czym jest upcykling, stworzymy własne eko-kukiełki a na koniec posłuchamy opowieści Profesora Kleksa na temat dbania o środowisko!

ŚRODA – Baw się i ucz!

Z Bajką Pana Kleksa nie da się nudzić! Środa to dzień Doktora Paj-Chi-Wo i to właśnie z nim spędzimy czas! Warsztaty naukowe i anegdotki opowiadane przez naszego uczonego to nie jedyne co nas czeka. Na świeżym powietrzu poznamy sposoby na sensoryczną zabawę.

CZWARTEK – Podróże Pana Kleksa

Z samego rana całą grupą wyruszymy na wycieczkę do zabytkowej Kopalni Guido gdzie niezwykła przygoda łączy prawdziwe doświadczenie kopalni z zabawą i nauką! Podziemną wędrówkę ubarwią opowieści przewodników oraz multimedialne efekty! Wrażeń na pewno nie zabraknie!

PIĄTEK – Mam talent!

Poranek rozpoczniemy artystycznie! Dzieci wezmą udział w warsztatach wokalno-muzycznych i teleturnieju „Jaka to melodia?”. Aby uczcić koniec turnusu zjemy pizzę w katowickim Prodiż Bistro, gdzie znajduje się najwyższy komin do wypieku. Uroczyste wręczenie dyplomów i pokaz talentów będą zwieńczeniem półkolonii.