Program półkolonii w sierpniu

5-dniowe turnusy:

  • 2 – 6 sierpnia
  • 9-13 sierpnia
  • 16 – 20 sierpnia
  • 23 – 27 sierpnia


Zapisy na półkolonie:


+48691058333
sylwia@bajkapanakleksa.pl

*liczba miejsc ograniczona.

Turnusy od 2 do 27 sierpnia

PONIEDZIAŁEK – Rozśpiewana Bajka

Czas poznać nowych kolegów oraz samego Ambrożego Kleksa i bajkowe postacie! Integracja i zwiedzanie ekspozycji pod okiem Profesora, a popołudniu czas na eksperymenty z Wielkim Elektronikiem oraz warsztaty wokalne i muzyczne z elementami improwizacji!

WTOREK – Kreatywni z Bebokiem

Bebok pobudzi wyobraźnię dzieci do kreatywnych działań. Razem z Doktorem Paj-Chi-Wo zajrzymy do kropli wody i dowiemy się, kto w niej żyje, a na świeżym powietrzu nie zabraknie aktywizujących zabaw ekologicznych z elementami artystycznymi.

ŚRODA – Pan Kleks i morskie opowieści

Z Bajką Pana Kleksa nie da się nudzić! Animacje i edukacyjne gry o tematyce morskiej, konstruowanie własnego statku, a także warsztaty ceramiczne z Porcelaną Bogucice – samodzielne dekorowanie kubków sprawią, że będzie to dzień pełen wrażeń.

CZWARTEK – Kuchnia Pana Kleksa

Dzieci dowiedzą się, jak praktycznie wykorzystać wiedzę podczas gotowania w kuchni Pana Kleksa. Wezmą udział w Wielkiej Bajkoliadzie – podchodach na terenie Fabryki Porcelany oraz stworzą skarbonki metodą upcyklingu.

PIĄTEK – Z kulturą za Pan Kleks

Poznane na porannych zajęciach zasady savoir vivre’u, będziemy mogli zastosować już tego samego dnia podczas wizyty w Prodiż Bisto na włoskiej pizzy. Zajęcia sportowe pod okiem profesjonalnego trenera nauczą zdrowych nawyków, a pokaz eksperymentów naukowych oraz uroczyste wręczenie dyplomów będą zwieńczeniem półkolonii.