BiletKUP BILET BiletSKLEP

Smart Kids Planet

Multimedialna i sensoryczna atrakcja dla dzieci!

Ulubione miejsce najmłodszych na Stadionie Narodowym w Warszawie jest dostępne w Bajce Pana Kleksa w Katowicach tylko do końca czerwca 2022! Na dzieci czeka fantastyczna przygoda w świecie mądrej zabawy oraz multimedialna i sensoryczna ekspozycja. Innowacyjne atrakcje, stworzone w oparciu o najnowocześniejsze światowe rozwiązania, zapewniają najwyższą jakość rozrywki i wspierają rozwój dzieci na wszystkich jego etapach. W Smart Kids Planet organizujemy również wystrzałowe urodziny 7 dni w tygodniu!

Kliknij i kup bilet

  • atrakcja czasowa do końca czerwca 2022
  • dla dzieci 3-10 lat
  • zabawa 7 dni w tygodniu
  • sensoryczna i multimedialna przestrzeń
  • idealne miejsce na przedszkolną i szkolną wycieczkę
  • organizujemy wystrzałowe urodziny!
  • realizujemy płatność BONEM TURYSTYCZNYM!

Kliknij i kup bilet

U nas zrealizujesz BON TURYSTYCZNY

Poznaj wybrane atrakcje dla dzieci:

AKCJA SEGREGACJA

To wyjątkowa przestrzeń, która uczy najmłodszych czym jest recykling i dlaczego warto segregować śmieci. Dzieci etap po etapie wykonują proces recyklingu- zaczynając od sortowania, przez czyszczenie chemiczne i suszenie odpadów, po wytłaczanie. Empiryczne poznanie procesu recyklingu sprawia, że dzieci szybciej się uczą, ale także chętniej wprowadzają poznane nawyki w życie.

 

PRĘTKI SKRĘTKI

Tablica stworzona z 900 przezroczystych pikseli, które poprzez przekręcanie ich wokół własnej osi, podświetlają się na 7 różnych kolorów. Dzieci rozwijają kreatywność, tworząc na tablicy rozmaite kolorowe rysunki oraz trenują zdolności manualne.

 

MAGICZNY PARK

Na powierzchni interaktywnego stołu wyświetlana jest projekcja parku- aby wykreować siatkę ścieżek, rzeczek lub kolejki wąskotorowej. Zadaniem jest odpowiednie poukładanie kloców na na stole. Czy stworzenie parku z innymi młodymi projektantami okaże się łatwym zadaniem?