Wystrzałowe urodziny

Promocyjna cena!

Do końca roku 399 zł za 6 uczestników i 599 zł za 10 uczestników!

  • przyjęcia 7 dni w tygodniu
  • dwa nowe scenariusze
  • w cenie poczęstunek, napoje oraz opieka animatora
  • 2,5 godziny świetnej zabawy
  • do wyboru sale mieszczące do 20 osób
  • prezent dla solenizanta w cenie
  • w pełni ekologiczna i jadalna zastawa
  • możliwość przygotowania personalizowanego tortu

Takich urodzin goście Twojego dziecka nigdy nie zapomną!

 

DO WYBORU 5 BAJKOWYCH SCENARIUSZY:

NOWOŚĆ!

1. Kulinarne rewolucje

Pyszna pizza niczym z prawdziwej, włoskiej pizzerii, jadalne piegi, a do tego duża dawka dobrej zabawy i pozytywnej energii? W kuchni Pana Kleksa wszystko jest możliwe! Podczas urodzin dzieci poznają technikę przygotowania NAJLEPSZEJ pizzy w mieście w wersji na słono i na słodko. Zadowolimy nawet najbardziej wymagających smakoszy. Będzie smacznie, kolorowo i wystrzałowo. Podciągnijcie rękawy, zaczynamy.

 

NOWOŚĆ!

2. EKO urodziny

Co to jest UPCYKLING? Jaki wpływ na środowisko ma plastik? Co możemy zrobić, żeby śmiecić mniej? Tego i… nie tylko tego na temat proekologicznej postawy dowiedzą się dzieci podczas Urodzin w stylu EKO. W trakcie warsztatów dzieci stworzą własną EKO sztukę, która ozdobi niejedno rodzinne wnętrze. Wszystkie ręce na pokład – ruszamy w podróż na ratunek naszej planecie.

 

3. W krainie Bajdocji

Dzieci pod wodzą kapitana- solenizanta, wyruszą na misję znalezienia sekretu młodości. Przepis na niego został ukryty w Królestwie Bajdocji, ale aby go odkryć dzieci będą musiały rozwiązać wiele łamigłówek i zagadek. Czeka na nie podróż statkiem Apolinary Baj zacumowanym w naszym porcie.

4. Na planecie Mango

Solenizant razem z gośćmi wyruszy na planetę Mango, gdzie wszyscy przejdą szkolenie na astronautę i zmierzą się z kosmicznym złoczyńcą, Wielkim Elektronikiem. W trakcie urodzin dzieci stworzą własne kosmiczne wulkany, aby lepiej zapoznać się z warunkami panującymi na Planecie Mango.

5. Przygody Szpaka Mateusza

Najlepszy przyjaciel profesora Kleksa, to tak naprawdę zaklęty chłopiec, który musi odnaleźć zaginiony guzik, aby odzyskać ludzką postać. Szpak Mateusz przygotował zakodowaną wiadomość, którą dzieci muszą rozszyfrować. Wyruszają w pełną przygód podróż do jego krainy.

Rezerwacja urodzin: bilety.bajkapanakleksa.pl zakładka „WYSTRZAŁOWE URODZINY”

We wszystkich kwestiach organizacyjnych pomoże Ci:

Sylwia Basista
tel: +48 691 058 333
sylwia@bajkapanakleksa.pl

Galeria