Wystrzałowe urodziny

Zorganizuj niezapomniane urodziny dla Twojego dziecka. Teraz dostępne również w Smart Kids Planet!

  • przyjęcia 7 dni w tygodniu
  • w cenie poczęstunek, napojem, opieka animatora oraz zaproszenia
  •  ponad 2 godziny świetnej zabawy
  • prezent dla solenizanta w cenie
  • w pełni ekologiczna i jadalna zastawa
  • możliwość przygotowania personalizowanego tortu

 

Rezerwacje oraz więcej informacji:

Sylwia Basisty
+48691058333
sylwia@bajkapanakleksa.pl

 

 

 

Urodziny w Bajce Pana Kleksa i Smart Kids Planet

Kulinarne rewolucje

Pyszna pizza niczym z prawdziwej, włoskiej pizzerii, jadalne piegi, a do tego duża dawka dobrej zabawy i pozytywnej energii? W kuchni Pana Kleksa wszystko jest możliwe! Podczas urodzin dzieci poznają technikę przygotowania NAJLEPSZEJ pizzy w mieście w wersji na słono i na słodko. Zadowolimy nawet najbardziej wymagających smakoszy. Będzie smacznie, kolorowo i wystrzałowo. Podciągnijcie rękawy, zaczynamy.

 

EKO urodziny

Co to jest UPCYKLING? Jaki wpływ na środowisko ma plastik? Co możemy zrobić, żeby śmiecić mniej? Tego i… nie tylko tego na temat proekologicznej postawy dowiedzą się dzieci podczas Urodzin w stylu EKO. W trakcie warsztatów dzieci stworzą własną EKO sztukę, która ozdobi niejedno rodzinne wnętrze. Wszystkie ręce na pokład – ruszamy w podróż na ratunek naszej planecie.

 

Droga do gwiazd

Solenizant razem z gośćmi wyruszy na planetę Fantazję, gdzie wszyscy przejdą szkolenie na astronautę. W trakcie urodzin dzieci sprawdzą, jak wygląda zderzenie meteorytu z powierzchnią Księżyca, tworząc własne kratery. Zapoznają się z warunkami jakie panują na planecie, gdzie „dzieciństwo ma kolor bajkowy, a przygoda już czeka za drzwiami”.

Morskie Opowieści

Podczas urodzin solenizant zabierze swoich gości w niezwykłą podróż po morzach i oceanach. Dzieci same wykonają makietę wyspy. Ta świetna zabawa nie tylko integruje, ale także pobudza kreatywność. Wspólnie zgłębimy wiedzę na temat echolokacji, czyli języka delfinów. To będą niezapomniane urodziny. Ahoj przygodo!

Co w lesie piszczy?

Co to jest survival i jak się do niego przygotować? Czy wszystkie grzyby są jadalne i jak je odróżnić? To tylko skrawek tego, czego dowiedzą się uczestnicy leśnych urodzin. Podczas przyjęcia podczas zabawy przekażemy dzieciom wiedzę, którą będą mogły spożytkować na spacerze w lesie. I to wszystko w formie zabawy! Nie zabraknie także warsztatów, podczas których przygotujemy własny las w…słoiku.

Smartkowe urodziny

Duża dawka nauki poprzez zabawę? U nas to możliwe! Masa mądrej rozrywki przepełniona wartością edukacyjną. Podczas smartkowych urodzin nie zabraknie atrakcji. Dzieci dowiedzą się jak powstał pierwszy piorunochron i czy burza jest tak straszna na jaką wygląda. Dodatkowo same stworzą FIDGET TOYS czyli zabawki wspomagające koncentrację.

Rezerwacja urodzin:

Sylwia Basista
tel: +48 691 058 333
sylwia@bajkapanakleksa.pl

Chcesz zorganizować u Nas wystrzałowe urodziny? Wypełnij formularz i już dziś zarezerwuj termin urodzin.

We wszystkich kwestiach organizacyjnych pomoże Ci:

Sylwia Basista
tel:  +48 691 058 333

sylwia@bajkapanakleksa.pl

Galeria