BiletKUP BILET BiletSKLEP

Andrzejki w Bajce i Smart Kids Planet!

Ostatni weekend listopada w Bajce Pana Kleksa i Smart Kids Planet przyniesie nastrój tajemniczości, wróżb i przepowiadania przyszłości. Przeżyj razem z nami Andrzejki i wybierz atrakcję dla siebie!  

Kliknij i kup bilet!

26.11 ANDRZEJKOWE EKSPERYMENTOWANIE Z DR. PAJ-CHI-WO

To fascynująca przygoda naukowa, a może i magiczna!
W trakcie warsztatów dowiemy się dlaczego lampiony unoszą się w powietrzu, a także sprawdzimy, czy kolorowe kropelki barwnika rozpuszczają się w oleju. Zerkniemy okiem do plazmowej kuli, by zobaczyć przyszłe losy i odczytamy niewidzialną przepowiednię! Nie zabraknie płynnych wróżb, które rozwiną nasza wyobraźnię!

Do wyboru dwie godziny:

  • 18:00
  • 20:00

Warsztaty nie łączą się ze zwiedzaniem Bajki.

Czas trwania warsztatów: ok. 90 min

Kliknij i kup bilet!

27.11 ZABAWA ANDRZEJKOWA W SMART KIDS PLANET

Dzieci wezmą udział w tanecznych animacjach i wróżbach, by poznać swoją przyszłość! Lanie wosku, drzewko szczęścia, zabawa z filiżankami czy wróżenie z dłoni to tylko niektóre z atrakcji! Wprowadzimy Was w nastrój tajemniczości, odczarujemy przesądy, poznamy andrzejkowe zwyczaje. Na dzieci będzie czekał oczywiście pyszny poczęstunek w cenie biletu oraz mnóstwo dobrej zabawy na naszej ekspozycji. Zachęcamy do przebierania!

  • sobota, 27 listopada w Smart Kids Planet w Katowicach
  • godz. 17:00 – 21:00
  • poczęstunek w cenie

Kliknij i kup bilet!

27.11 UPIORNE ZWIEDZANIE BAJKI PANA KLEKSA

Po sukcesie nowego scenariusza zwiedzania, którego premiera miała miejsce w Halloween, zapraszamy ponownie na spotkanie ze Szczigą, Utopkiem i Heksą. Gdy słońce zachodzi, a Bajka staje się pusta, z jej zakamarków wychodzą straszydła. Jeśli lubicie czuć dreszczyk emocji, rozwiązywać tajemnicze zagadki, jesteście spostrzegawczy i odważni, będziecie zachwyceni. Z okazji Andrzejek w Kuchni Pana Kleksa przygotowaliśmy dla Was wróżby, byście mogli poznać swoją przyszłość.

Do wyboru trzy godziny:

  • 19:30
  • 20:30
  • 21:30

Czas trwania zwiedzania oraz warsztatów: ok. 105min

Kliknij i kup bilet!