Halloween w Bajce/30-31.10

Zobacz co przygotowaliśmy w Bajce Pana Kleksa i Smart Kids Planet z okazji halloween! Bilety na większość wydarzeń zostały wyprzedane, poniżej dostępne atrakcje:  

30-31.10 ZWIEDZANIE BAJKI + WARSZTATY "CO SIĘ TAK ŚWIECI"

W sobotę i niedzielę zapraszamy do Bajki Pana Kleksa na Zwiedzanie w klimacie halloween, które możecie połączyć z warsztatami „Co się tak świeci„. Przybliżymy Wam zjawisko fluorescencji oraz wykonamy własnoręcznie uwielbianą przez dzieci miksturę do zabawy, zwaną slime.

Kliknij i kup bilet

29.10 godz. 19:00 "TAJEMNICE SUCHEGO LODU" Z WIELKIM ELEKTRONIKIEM W SMART KIDS PLANET

Suchy lód wydobywany jest w najmroczniejszych kopalniach całego Kosmosu. To stamtąd przywozi go Wielki Elektronik, aby podczas halloweenowego wieczoru pokazać Wam jego tajemnice. Dowiecie się, z czego zbudowany jest suchy lód, dlaczego się nie roztapia, a nawet spróbujecie jego smaku. Wydarzenie obejmuje 60 minut zabawy w Smart Kids Planet oraz 30 minut pokazów naukowych i eksperymentów Wielkiego Elektronika na scenie. Początek o godz. 19:00.

Kliknij i kup bilet

30- 31.10 SMART KIDS PLANET W KLIMACIE HALLOWEEN

Przez całą sobotę i niedzielę zapraszamy do Smart Kids Planet na mądrą zabawę połączoną z halloweenowymi animacjami! Do wyboru wejścia godzinne lub 2-godzinne! Podczas gdy dzieci będą zajęte zabawą, rodzice mogą się zrelaksować i skosztować pyszności w kawiarni „Zielono mi”.

Kliknij i kup bilet