Weekend z Wielkim Elektronikiem/ 15-16.01

W sobotę i niedzielę czekamy na Was od 10:00 do 19:00 z fantastycznym programem atrakcji dla całej rodziny. Przez cały weekend w Bajce Pana Kleksa w Katowicach możecie wybrać zwiedzanie z Panem Kleksem lub zwiedzanie Bajki z Adasiem i Agnieszką. Możecie również odkrywać Bajkę łącząc to z warsztatami naukowymi z Wielkim Elektronikiem, podczas których poznacie tajemnice suchego lodu. W tygodniu czekają na Was wejścia bez limitu czasu.  
  • od 10 do 14 stycznia wejścia bez limitu czasu/ 15:00- 19:00
  • od 15 do 16 stycznia „Weekend w Bajce”/ 10:00 – 19:00
  • dodatkowe warsztaty naukowe z Wielkim Elektronikiem ( 15-16 stycznia)

Kliknij i kup bilet

Poniżej znajdziesz program weekendu 15-16 stycznia

Zwiedzanie Bajki z Przewodnikiem

Poznaj Bajkę Pana Kleksa w Katowicach w towarzystwie naszych Przewodników- Adasia lub Agnieszki, którzy oprowadzą Was po wszystkich zakamarkach Bajki. Razem z naszymi animatorami odkryjecie sekrety Profesora Kleksa, 1000m2 interaktywnej ekspozycji i aż 8 stref tematycznych! Czeka na Was rodzinna zabawa, r0związywanie zagadek i świetna przygoda dla małych i dużych.

Czas zabawy ok. 2 godziny.

Kliknij i kup bilet

Zwiedzanie Bajki z Profesorem Kleksem

Poznaj Bajkę Pana Kleksa w Katowicach w towarzystwie legendarnego Profesora Kleksa, który oprowadzi Was po wszystkich zakamarkach Bajki. Razem z nim odkryjecie jego sekrety oraz 1000m2 interaktywnej ekspozycji i aż 8 stref tematycznych! Czeka na Was rodzinna zabawa, r0związywanie zagadek i świetna przygoda dla małych i dużych.

Czas zabawy ok. 2 godziny.

Kliknij i kup bilet

Zwiedzanie Bajki z Przewodnikiem + warsztaty z Wielkim Elektronikiem

Poznajcie Bajkę Pana Kleksa w Katowicach w towarzystwie naszych Przewodników- Adasia lub Agnieszki, którzy oprowadzą Was po wszystkich zakamarkach Bajki.

Dodatkowo weźmiecie udział w warsztatach naukowych „Tajemnice suchego lodu” z Wielkim Elektronikiem, podczas których dowiecie się, z czego zbudowany jest suchy lód, dlaczego się nie roztapia, a nawet będziecie mieli okazję spróbować jego smaku.

Czas trwania ok. 3 godziny.

Kliknij i kup bilet