Wystrzałowe urodziny

Od teraz również w weekendy!

Takich urodzin goście Twojego dziecka nigdy nie zapomną:

  • przyjęcia od poniedziałku do niedzieli
  • w cenie poczęstunek, napoje oraz opieka animatora!
  • 2,5 godziny świetnej zabawy
  • do wyboru sale mieszczące do 20 osób
  • prezent dla solenizanta w cenie
  • w pełni ekologiczna i jadalna zastawa!
  • możliwość przygotowania personalizowanego tortu

DO WYBORU 5 BAJKOWYCH SCENARIUSZY:

NOWOŚĆ! Soboty i niedziele w Akademii Pana Kleksa:

1. Urodziny na BIS

Teatr rozwija, bawi i uczy. I to jest właśnie klucz do dobrej zabawy. Podczas Urodzin na BIS solenizant/ solenizantka zabierze swoich gości w niezwykły świat reflektorów i aplauzu. Czym cechuje się dobry aktor? Jakie umiejętności powinna posiadać gwiazda estrady? Podczas artystycznych urodzin dzieci poznają techniki gry aktorskiej, będą mogły wyzwolić swoją kreatywność oraz rozwinąć pamięć, a to wszystko pod okiem profesjonalisty.

2. Urodziny nie z tej ziemi

Ile trwa dzień na Marsie? Ile ważyłby półtonowy wieloryb na Księżycu? Na te i wiele innych pytań znajdziemy odpowiedź podczas międzyplanetarnych urodzin! Astronauci z Akademii Pana Kleksa odkryją najgłębsze tajemnice naszej galaktyki, wezmą udział w zdumiewających warsztatach kraterowania księżyca, a na koniec samodzielnie stworzą i wypuszczą w powietrze własne rakiety! Świetna zabawa gwarantowana.

Od poniedziałku do piątku w Bajce Pana Kleksa:

3. W krainie Bajdocji

Dzieci pod wodzą kapitana- solenizanta, wyruszą na misję znalezienia sekretu młodości. Przepis na niego został ukryty w Królestwie Bajdocji, ale aby go odkryć dzieci będą musiały rozwiązać wiele łamigłówek i zagadek. Czeka na nie podróż statkiem Apolinary Baj zacumowanym w naszym porcie.

4. Na planecie Mango

Solenizant razem z gośćmi wyruszy na planetę Mango, gdzie wszyscy przejdą szkolenie na astronautę i zmierzą się z kosmicznym złoczyńcą, Wielkim Elektronikiem. W trakcie urodzin dzieci stworzą własne kosmiczne wulkany, aby lepiej zapoznać się z warunkami panującymi na Planecie Mango.

5. Przygody Szpaka Mateusza

Najlepszy przyjaciel profesora Kleksa, to tak naprawdę zaklęty chłopiec, który musi odnaleźć zaginiony guzik, aby odzyskać ludzką postać. Szpak Mateusz przygotował zakodowaną wiadomość, którą dzieci muszą rozszyfrować. Wyruszają w pełną przygód podróż do jego krainy.

Rezerwacja urodzin: bilety.bajkapanakleksa.pl zakładka „WYSTRZAŁOWE URODZINY”

We wszystkich kwestiach organizacyjnych pomoże Ci:

Sylwia Basista
tel: +48 691 058 333
sylwia@bajkapanakleksa.pl

Galeria